Wanneer u voor het eerst een bestelling of voorschrift voor een PSI plaatst, kunt u in het korte filmpje zien hoe het proces verloopt.

U ontvangt vervolgens een e-mail om:

  1. De indicatieve prijs goed te keuren.

  2. De segmentatie te bevestigen (digitale, semi-automatische scheiding van bot, weke delen en vitale structuren).

  3. Daarna het design goed te keuren of eventuele aanpassingen door te geven.

Na de definitieve goedkeuring van het design, vergeet niet de operatiedatum in te vullen of aan ons mee te delen.

Topdokter ontmoet jonge vrouw met groeischade in het gezicht: “U hebt al zoveel meegemaakt”

Topdokter ontmoet jonge vrouw met groeischade in het gezicht: “U hebt al zoveel meegemaakt”

Dixie (21) werd als kind bestraald omdat ze een tumor had. Vandaag heeft ze daar heel wat groeischade aan overgehouden in het gezicht. Ze wil graag dat professor Mommaerts haar linkerkaakbeen reconstrueert, maar haar mama heeft het erg moeilijk met de situatie. “Het gaat toch wel lukken he?”, vraagt ze zich bezorgd af. - Topdokters is er elke maandag om 20.35 uur op VIER.

Prof. Mommaerts plaatste enkele maanden geleden een CADskills Extended TMJ prothese bij deze jongedame waardoor ze opnieuw een maximale mondopening van 40 millimeter verkreeg.

Artikel uit Het Nieuwsblad